Jak se plánuje fotovýprava

Ambasador Canonu Jakub Frey vám poví, co vše je potřeba udělat před podniknutím fotovýpravy nejen za hranice ČR.
Úroveň: Vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé.

Slovy Jakuba: "Jestli mám na cestách na něco talent, tak rozhodně na plánování, které absolutně nevyjde. Např. když jsme byli na Slovensku... a v tuto chvíli vždy přebírá slovo má žena, která věří, že svými slovy dokáže své utrpení z cestování se mnou, popsat mnohem věrohodněji než já."

V rámci online besedy s Canon ambasadorem Jakubem Freyem si popovídáme o tom, na co vše myslet při plánování vaší dovolené do netradičních destinací s cílem přivézt si i povedené fotografie. Jak vybírat ubytování, letenky? Jak se starat o techniku a zabránit ztrátě fotek? Co očkování? Cestovat s průvodcem nebo na vlastní pěst? To jsou otázky, na které se dozvíte odpověď.

Kurz probíhá prostřednictvím živého online přenosu.

Na živý online přenos kurz budete potřebovat:

  • Počítač, tablet nebo telefon se zvukem.
  • Ideálně mikrofon, abyste mohli klást dotazy. Pokud byste mikrofon neměli k dispozici, máme pro vás připravený i chat.
  • Kamera není třeba, toto záleží na vás.
  • Webový prohlížeč Microsoft Edge nebo aplikaci Microsoft Teams, kterou je možné stáhnout zde. V těchto programech máme vyzkoušené, že přenos funguje, proto je doporučujeme.
Školitelé
Fotografie z kurzu
Kurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy focení

Další vypsané kurzy
Mírně pokročilý
Workshop Portrét

27. 9. 2021 15:30, Praha

Workshop Portrét

Vytvářejte poutavé a osobité portréty v interiéru i exteriéru. Poradíme vám, jak co nejlépe vystihnout a zdůraznit osobnost portrétovaného.

OPATŘENÍ PROTI COVID-19