Všeobecné obchodní podmínky

1. Smluvní strany

Organizátor fotografických kurzů – společnost CreativeDreams s.r.o., Thámova 137/16, 186 00 Praha 8, Česká republika, Spisová značka C 110184 vedená u Městského soudu v Praze, IČ: 27402690 DIČ: CZ 27402690 (dále jen „Organizátor“).

Účastník kurzu – osoba, která se na kurz konaný v rámci projektu Akademie Focení registruje na webu www.akademiefoceni.cz.

2. Vymezení pojmů

„Akademie Focení“ - organizátor fotografických kurzů - společnost CreativeDreams s.r.o., Thámova 137/16, 186 00 Praha 8, Česká republika, Spisová značka C 110184 vedená u Městského soudu v Praze, IČ: 27402690 DIČ: CZ 27402690.

„Jednodenní kurz“ – fotografický kurz bez ubytování, který organizuje Akademie Focení.

„Klient“ – osoba kupující poukaz, který je určen pro ni samotnou nebo pro třetí osobu (jako dárek).

„Účastník“ – účastník kurzu, který se na kurz v rámci Akademie Focení registruje na webu www.akademiefoceni.cz.

3. Registrace

Registrace vzniká odesláním přihlašovacích údajů prostřednictvím elektronického formuláře na webu www.akademiefoceni.cz, nebo přihlášením pomocí Facebooku. Registrovat se může kdokoliv starší 15 let a účastnit kurzu se může Účastník starší 15 let. V případě Účastníka mladšího 15 let je na kurzu nutná přítomnost jeho zákonného zástupce. Ten musí provést i registraci.

4. Rezervace a zakoupení kurzu

Kurzy je možné zakoupit na webu www.akademiefoceni.cz, a to výběrem kurzu a termínu přes tlačítko „Koupit“, řádným vyplněním registračního formuláře a volbou platební metody. Platba musí proběhnout do 14 dnů od registrace a nejpozději 1 týden před konáním kurzu.

Koupí kurzu Účastník souhlasí s obsahem kurzu, cenou, podmínkami uvedenými v popisu kurzu a se Všeobecnými obchodními podmínkami. Po přihlášení a přijetí platby přijde Účastníkovi e mailem potvrzení a daňový doklad.

5. Cena kurzu

Cena kurzu zahrnuje poplatek Účastníka/Klienta za jeho účast na kurzu v určitém termínu a místě. Pro Účastníka je závazná cena platná v okamžiku přihlášení do kurzu.

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu ceny kurzu.

6. Slevové kódy a poukázky

Slevový kód uvedený na poukazu dává Účastníkovi možnost slevy z ceny kurzu prodávaného na www.akademiefoceni.cz. Výše slevy a podmínky jsou uvedené na poukazu. Slevový kód se zadává do formuláře na www.akademiefoceni.cz při zakoupení kurzu.

Slevy se nesčítají, je možné uplatnit pouze jeden slevový kód na jeden kurz.

Druhy slevových kódů a poukazů:

Dárkový poukaz na konkrétní kurz je možné koupit online na www.akademiefoceni.cz. Standardní doba platnosti poukazu je 2 roky od data zakoupení.

Držitel poukazu se registruje na vybraný termín kurzu na www.akademiefoceni.cz přes tlačítko „Koupit“ a při platbě zadá kód na poukazu. Kód sníží cenu objednávky o hodnotu poukazu. Pokud je poukaz na konkrétní kurz a jeho hodnota je jiná než cena kurzu v době registrace na termín, Klient nic nedoplácí.

7. Platební metody

Klient může kurz uhradit na webu www.akademiefoceni.cz prostřednictvím platební brány Stripe, a to:

  • Platební kartou – Mastercard, Maestro, Visa, Visa Electron
  • Bankovním převodem

Po přihlášení a úhradě dostane klient e‑mailem potvrzení a daňový doklad.

8. Storno podmínky

Účastník má právo stornovat přihlášku do kurzu tlačítkem „Zrušit rezervaci“ na svém profilu na www.akademiefoceni.cz, nebo elektronicky, e-mailem zaslaným na adresu info@akademiefoceni.cz. Po potvrzení storna více než 7 kalendářních dní před kurzem je Klientovi doručen opravný daňový doklad a částka je vrácena na účet Klienta nebo na platební kartu, jejímž prostřednictvím kurz zaplatil.

Výše storno poplatků:

  • více než 7 kalendářní dní před konáním kurzu: 0 % z ceny kurzu,
  • méně než 7 kalendářní dní před konáním kurzu: 100 % z ceny kurzu.
9. Právo na změnu obsahu a programu kurzu

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu obsahu, programu a harmonogramu kurzu.

10. Právo na změnu termínu nebo zrušení kurzu

Organizátor si vyhrazuje právo na zrušení nebo změnu termínu kurzu z důvodů nenaplnění minimálního počtu účastníků, a to nejpozději 5 kalendářních dní před konáním kurzu. Minimální počet účastníků je stanoven pro každý kurz samostatně. O případném zrušení nebo změně termínu kurzu bude Účastník neprodleně informován e-mailem. Účastník má v případě změny právo na vrácení plné ceny kurzu, která bude s vystaveným opravným daňovým dokladem zaslaným elektronicky vrácena na účet nebo na platební kartu, jejímž prostřednictvím Klient platbu za kurz realizoval.

11. Ochrana osobních údajů

Registrací na www.akademiefoceni.cz Účastník potvrzuje, že byl seznámen se zpracováváním osobních údajů firmou CreativeDreams s.r.o. Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s oznámením společnosti CreativeDreams s.r.o. o ochraně soukromí dle GDPR.

Více informací na stránce Prohlášení o ochraně osobních údajů.

12. Použití fotografií – Fotografie a autorská/vlastnická práva

Fotografie pořízené Účastníkem na kurzu – Účastník má jako autor fotografií právo pro jejich nekomerční užití v rámci propagace kurzu, své práce, výstavní činnost, osobní webovou prezentaci. Účastník není oprávněn užít fotografii pořízenou během kurzu ke komerčním účelům, nabízet ji k prodeji, neomezeně ji za tím účelem rozmnožovat a prodávat.

Reportážní fotografie pořízené organizátory – Účastník kurzu souhlasí se zveřejněním fotografií reportážního charakteru, které zachycují jeho osobu, a to za účelem propagace kurzů projektu Akademie Focení.

13. Pravidla chování Účastníků

Účastník je povinen chovat se na kurzu ohleduplně ke svému okolí a nesmí rušit ostatní účastníky.

Je zakázáno pořizovat video nebo audio záznamy přednášek bez předchozího souhlasu lektorů Akademie Focení.

Pokud Účastník i po předchozím upozornění pokračuje v nevhodném jednání, může být organizátorem vyloučen z programu bez nároku na náhradu ceny kurzu.

14. Reklamační řád

Nespokojenost může Účastník projevit přímo lektorovi nebo zástupci Akademie Focení, který dle možnosti zjedná okamžitou nápravu. Reklamaci je účastník povinen zaslat písemně na adresu organizátora. Reklamace bude vyřizována individuálně.

15. Odpovědnost

Klienti se účastní kurzu na vlastní nebezpečí. Účastníci by se měli ujistit, že jejich zdravotní a psychický stav umožňuje absolvovat kurz bez rizika.

Organizátor kurzu a jeho zaměstnanci nenesou odpovědnost za poškození, ztrátu nebo jiné škody na majetku účastníků.

Nejnověší kurzy

Online

ONLINE KURZ

Seznámení s fotoaparátem Canon

Základní kurz pro budoucí nebo nové majitele aparátů Canon - od nabídky, zprovoznění až k základním pojmům.

Sportovní workshop Fotíme ragby

19. 6. 2024 17:30, Praha

Sportovní workshop Fotíme ragby

Přijďte se naučit jak atraktivně fotit zápasy v ragby! Workshopem vás provede profesionální sportovní fotograf Pavel Lebeda.

Sponzorováno Canonem
Focení na závodech motocyklů WorldSBK 2024 Czech Round

20. 7. 2024 10:00, Most

Focení na závodech motocyklů WorldSBK 2024 Czech Round

Přijďte si vyzkoušet techniku Canon v rámci mistrovství světa motocyklů kategorie superbike. V ceně workshopu je volný vstup na akci. Vhodné už pro začátečníky.

Sponzorováno Canonem