Workshop práce s přirozeným a umělým světlem

Tento workshop vám otevře dveře do světa světel a stínů, ze kterého již není návratu.

Nejde vám to a nikdy nepůjde, dokud se do toho pořádně neopřete a nezačnete experimentovat se světlem. Světlo je všude kolem nás a pro fotografa je světlo jeden z hlavních důvodů, proč se může fotografie stát nádherným celoživotním dobrodružstvím.
Práce se světlem je strašně jednoduchá pro člověka, který ho přirozeně vnímá, zároveň může být něčím zcela nepochopitelným pro ty ostatní. Jak už to bývá s učením, je potřeba začít od jednodušších věcí a propracovat se ke složitějším. Tento workshop vám otevře dveře do světa světel a stínů, ze kterého již není návratu.
Nepůjde jen o nastavení blesku a otočení foťáku proti slunci, ale rádi bychom vám předali nadšení a radost z hledání paprsků slunce mezi stromy a vymýšlení kompozice tak, aby to do sebe zapadlo. Jak si pomoct když slunce zkrátka není, nebo jak využít sebemenšího záblesku uprostřed tmavého lesa.

S sebou si přineste fotoaparát s objektivy (širší i delší ohniska, ideálně s dobrou světelností), nabitou baterií, paměťovou kartou a případně stativ (monopod).
Workshop proběhne v lesích v prostoru mezi Karlíkem a Vonoklasy na Praze západ. Přesné místo srazu upřesníme před workshopem.
K dispozici bude pestrá paleta fototechniky Canon.

Místo konání

Adresa:
V lesích mezi Karlíkem a Vonoklasy na Praha západ

Školitelé
Fotografie z kurzu
Kurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy focení

Další vypsané kurzy
Sportovní workshop Fotíme tenis s Pavlem Lebedou

20. 7. 2024 09:30, Praha

Sportovní workshop Fotíme tenis s Pavlem Lebedou

Přijďte se naučit jak atraktivně fotit tenisové turnaje! Workshopem vás provede profesionální sportovní fotograf Pavel Lebeda.

Sponzorováno Canonem
Fotografování pro začátečníky

9. 9. 2024 17:00, Online živě

Fotografování pro začátečníky

Seznamte se zblízka s nastavením a funkcemi svého fotoaparátu.

Sponzorováno Canonem
Fotokurz: Odhalte naplno funkce svého fotoaparátu

23. 9. 2024 15:00, Praha

Fotokurz: Odhalte naplno funkce svého fotoaparátu

Jste začátečníci nebo mírně pokročilí a chcete se neustále zlepšovat? Naučíme Vás vyfotit krásné fotky do alba i na Instagram.

Sponzorováno Canonem