Workshop práce s přirozeným a umělým světlem

Tento workshop vám otevře dveře do světa světel a stínů, ze kterého již není návratu.

Nejde vám to a nikdy nepůjde, dokud se do toho pořádně neopřete a nezačnete experimentovat se světlem. Světlo je všude kolem nás a pro fotografa je světlo jeden z hlavních důvodů, proč se může fotografie stát nádherným celoživotním dobrodružstvím.
Práce se světlem je strašně jednoduchá pro člověka, který ho přirozeně vnímá, zároveň může být něčím zcela nepochopitelným pro ty ostatní. Jak už to bývá s učením, je potřeba začít od jednodušších věcí a propracovat se ke složitějším. Tento workshop vám otevře dveře do světa světel a stínů, ze kterého již není návratu.
Nepůjde jen o nastavení blesku a otočení foťáku proti slunci, ale rádi bychom vám předali nadšení a radost z hledání paprsků slunce mezi stromy a vymýšlení kompozice tak, aby to do sebe zapadlo. Jak si pomoct když slunce zkrátka není, nebo jak využít sebemenšího záblesku uprostřed tmavého lesa.

S sebou si přineste fotoaparát s objektivy (širší i delší ohniska, ideálně s dobrou světelností), nabitou baterií, paměťovou kartou a případně stativ (monopod).
Workshop proběhne v lesích v prostoru mezi Karlíkem a Vonoklasy na Praze západ. Přesné místo srazu upřesníme před workshopem.
K dispozici bude pestrá paleta fototechniky Canon.

Místo konání

Adresa:
V lesích mezi Karlíkem a Vonoklasy na Praha západ

Školitelé
Fotografie z kurzu
Kurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy foceníKurzy focení

Další vypsané kurzy
Fotokurz: Odhalte naplno funkce svého fotoaparátu

11. 10. 2023 16:00, Praha

Fotokurz: Odhalte naplno funkce svého fotoaparátu

Jste začátečníci nebo mírně pokročilí a chcete se neustále zlepšovat? Naučíme Vás vyfotit krásné fotky do alba i na Instagram.

Sponzorováno Canonem
Workshop focení pejsků

11. 10. 2023 16:30, Praha

Workshop focení pejsků

Zachyťte ty nejlepší momenty svých psích miláčků. Vhodné už pro začátečníky.

Sponzorováno Canonem
Podzimní portrét

16. 10. 2023 16:00, Praha Petřín

Podzimní portrét

Vytvářejte poutavé a osobité portréty v barevné podzimní přírodě. Poradíme vám, jak co nejlépe vystihnout a zdůraznit osobnost portrétovaného.

Sponzorováno Canonem